צוות המומחים שלנו ממליץ על מלונות כשרים, ומלונות המתאימים לשומרי כשרות עם כל האפשרויות. גם אם אין מלון כשר בסביבה, אפשר למצוא מלונות קרובים למסעדות כשרות ועם פתרונות נוספים.

מלון לשומרי כשרות

אודות עולם כשר

אודות: מהו עולם כשר?

אתר עולם כשר – KosherWorld הוא המדריך המקיף ביותר עבור נוסעים שומרי כשרות ונותן מידע מדויק אודות מסעדות כשרות, מלונות כשרים, מדריכים מקומיים המכירים את העולם היהודי, בתי כנסת, חנויות כשרות וכל מה שסביב הטיול.

אין כיום סיבה לא לצאת לטיול עצמאי בחו”ל – בגלל הכשרות. לא חייבים לנסוע לטיול מאורגן כדי לשמור שבת כראוי, ואפשר לשכור דירה או חדר במלון כמעט בכל מקום – בלי להתפשר על כשרות או מצוות דתיות. הבדיחה השחוקה אומרת שבכל מקום שיש קוקה קולה, יש גם בית חב”ד וחוץ מהעובדה הזו יש המון קהילות יהודיות על פני הגלובוס, מסעדות כשרות מצוינות, מלונות כשרים ברמה הגבוהה ביותר, חנויות למוצרי יסוד, מדריכים יהודים שגם דוברים עברית וכל התנאים לטיול מושלם במקומות היפים בעולם.

כל המידע המופיע באתר עבר אימות מרבי – ועם זאת עדיין יכולות ליפול טעויות ולכן השימוש במידע הוא באחריותכם בלבד. כאמור, אנו עושים את מרב המאמצים כדי לתת לכם תוכן ידידותי, מועיל ויעיל.

שותפים

אם אתם מדריכי טיולים בעולם, יועצי תיירות, מומחים לטיולים או כל דבר אחר הנוגע לתחום בו עוסק האתר – אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר כדי ליצור יחד את הפתרון המושלם לשומרי הכשרות.